dietetyczne przekąski

Dietetyczne przekąski

W kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i osiąganiu zamierzonych efektów diety kluczowa jest regularność spożywania posiłków – zdrowe przekąski mogą być ich częścią.

Co to są zdrowe przekąski?

Z naszych doświadczeń wynika, że nasi klienci spożywają główne posiłki, czyli śniadanie, obiad i kolację w podobnych porach dnia. Natomiast najwięcej problemów z regularnymi odstępami czasu dotyczą przekąsek i jest to spowodowane głównie brakiem przerwy w pracy i innymi obowiązkami. Regularne posiłki ułatwiają utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi oraz pozytywnie wpływają na pracę układu pokarmowego. Ponadto chronią przez nagłymi napadami głodu i osłabieniem. Dlatego zadbajmy o to by w przerwach między posiłkami postawić na dietetyczne przekąski.

Gdzie można zamówić dietetyczne przekąski?

Dlatego duży nacisk w cateringu dietetycznym Get Fit kładziemy na przygotowywanie zróżnicowanych, atrakcyjnych przekąsek dietetycznych, które motywują do zachowania regularności w spożywaniu posiłków. Oferowane są one zarówno w wytrawnej, jak i nieco słodszej formie. Na naszym blogu znajdziesz również inne pożyteczne informacje, takie jak obniżyć cholesterol.

Warszawa, Pruszków, okolice – zamów dietę pudełkową Get Fit

Poniżej prezentujemy przekąski Catering Dietetyczny Warszawa Get Fit.

Zobacz również

28 lipca 2022
W dobie wszechobecnego dostępu do internetu nietrudno jest natknąć się na szkodliwe diety niemające żadnego poparcia w nauce lub wręcz takie, przed którymi nauka przestrzega. Niestety dezinformacja jest czymś powszechnym i dużo łatwiej jest nam zdecydować się na dietę poleconą np. przez koleżankę niż zaufać naukowym źródłom. Poza tym większość z nas uważa, że to nie dzięki zmniejszeniu podaży kalorii i większej ilości ruchu chudniemy, a dzięki eliminacji jednego z elementarnych składników odżywczych np. węglowodanów lub tłuszczy.
21 lipca 2022
W dzisiejszym wpisie przedstawimy prozdrowotne korzyści spożywania skrobi opornej, na które szczególną uwagę powinny zwrócić osoby odchudzające się oraz zmagające z insulinoopornością czy cukrzycą. Jak powstaje skrobia oporna Skrobia oporna jest jedną z frakcji błonnika pokarmowego, tzw. frakcja nierozpuszczalna. Pod wpływem ochładzania produktów skrobiowych, część zawartej w nich skrobi zmienia swoją strukturę na nieprzyswajalną (tzw. …

Skrobia oporna w diecie Więcej »

14 kwietnia 2022
Dieta wykluczająca produkty o wysokim indeksie glikemicznym powinna być odpowiednio skomponowana. Dowiedz się zatem, jakie posiłki mają niski IG!
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial