Dieta oczyszczająca

Chcesz zadbać o swój organizm, pozbyć się toksyn, a do tego schudnąć? Skorzystaj z naszej diety Oczyszczającej, a sprawimy, że będzie wyjątkowa, zdrowa i urozmaicona!

Posiłki składające się wyłącznie ze zdrowych produktów, to podstawa sukcesu diety Oczyszczającej, cechują się one niskim i średnim indeksem glikemicznym, co sprawia, że organizm zaczyna zużywać tkankę tłuszczową i pozbywa się nagromadzonych w niej szkodliwych produktów. A pełna paleta witamin, minerałów i przeciwutleniaczy pozwoli Ci otrzymać zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień!

Codzienna dostawa 2 zup i 3 soków dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych składników umożliwiających prawidłową regulację przemiany materii, dzięki czemu wspomożesz pracę swoich jelit i żołądka. Dodatkowo dieta pomoże przezwyciężyć problemy z zasypianiem, przewlekłym zmęczeniem oraz niedoborami witamin, czy zregenerować włosy i paznokcie.

Dietę Oczyszczającą mogą stosować wyłącznie osoby zdrowe, zalecamy od 5 do 10 dni, następnie rekomendujemy przejście na inny rodzaj diety. Należy pamiętać o regularnym spożywaniu płynów, np. herbata, woda mineralna (30 ml/kg masy ciała, przeciętnie 1,5-2,5 l dziennie).

Jaka jest dieta oczyszczająca?
 • 2 zupy i3 soki w zestawie
 • 1000 kcal
 • Rozkład makroskładników
    – Białko 20-25%
    – Tłuszcze 30-35%
    – Węglowodany 45%
 • Warzywne i owocowe
 • Reguluje pracę jelit

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru rodzaju diety zapraszamy do kontaktu z naszym Dietetykiem.

Przykładowy jadłospis

Co warto wiedzieć o diecie oczyszczającej?

Menu stanowią posiłki płynne pod postacią zup, soków, koktajli i smoothie.

Jadłospis diety Oczyszczającej opiera się na produktach z dużą zawartością błonnika pokarmowego oraz warzywach i owocach, wykorzystujemy wszystkie 5 grup kolorystycznych: żółto-pomarańczowe, czerwone, niebiesko-purpurowe, zielone i białe.

W ramach diety Oczyszczającej dostarczamy również dużą ilość żywności superfoods, jak nasiona chia, jagody goji, młody jęczmień.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial