Dieta standardowa zbilansowana

Jeśli jesteś kulinarnym obieżyświatem, to pokochasz naszą zróżnicowaną kuchnię. W naszym cateringu będziesz mógł zasmakować m.in. włoskiego spaghetti bolognese, indyjskiej potrawki z curry, hiszpańskiej paelli, jak i całego szeregu innych pysznych posiłków, przekąsek i deserów.

Zbilansowana dieta standardowa jest najbardziej urozmaiconą dietą w naszym cateringu dietetycznym, gdyż nie eliminuje ona żadnych grup produktowych.

Dieta składa się z pięciu zbilansowanych pod kątem składników odżywczych posiłków.

W zależności od wybranej kaloryczności dieta pozwoli osiągnąć Ci cele dietetyczne oraz utrwalić zmianę nawyków żywieniowych. Dieta standardowa jest idealna dla osób, które chcą jeść nie tylko smacznie, ale również zdrowo.

Różnorodne niepowtarzające się menu to gwarancja, że nasza dieta Ci się nie znudzi i zostaniesz z nami na dłużej

Dieta Standard
Jaka jest dieta Standard?
 • 5 posiłków dziennie
  1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal
 • Rozkład makroskładników
    – Białko 20-25%
    – Tłuszcze 30-35%
    – Węglowodany 45-50%
 • Zgubienie zbędnych kilogramów
 • Zdrowe nawyki żywieniowe

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru rodzaju diety zapraszamy do kontaktu z naszym Dietetykiem.

Dlatego, możesz skupić się wyłącznie na kosztowaniu wspaniałych posiłków

W Get Fit poznasz mnóstwo nowych smaków i żywności superfoods, czyli produktów o bardzo wysokiej wartości odżywczej, często wielokrotnie przewyższającej podobne artykuły spożywcze. Superfoods to bomby witaminowe o ogromnej ilości składników mineralnych, substancji bioaktywnych, enzymów oraz aminokwasów. Dzięki czemu, oprócz wspaniałych walorów smakowych, nasze posiłki przyczyniają się też do poprawy Twojego zdrowia

Przykładowy jadłospis

W menu diety standardowej pudełkowej bardzo często goszczą potrawy z kuchni śródziemnomorskiej.  Bazujemy na świetnych produktach z rejonu Basenu Morza Śródziemnego, m.in. pomidory, oliwki, kapary, winogrona, sery. Dieta śródziemnomorska jest bogatym źródłem produktów pochodzenia roślinnego, dostarcza organizmowi wielu składników bioaktywnych o działaniu przeciwnowotworowym mi.in. witamin antyoksydacyjnych, błonnika pokarmowego oraz licznych związków polifenolowych. Stosowanie diety śródziemnomorskiej może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.  Oprócz tego, w naszym cateringu dietetycznym poznają Państwo kuchnie całego świata, m.in. orientalnąindyjską, rosyjską, amerykańską. Rozkład makroskładników w diecie standardowej jest zgodny z normami żywienia i wynosi w zależności od menu 45-60% węglowodany, 20-35% tłuszcze, białko 10-20%. Procentowy udział energii z poszczególnych posiłków w dietach standardowych rozkłada się najczęściej następująco:
 • śniadanie 25-30%,
 • II śniadanie 10%,
 • obiad 30-35%,
 • podwieczorek 5-10%,
 • kolacja 20%.
Pamiętajmy o spożywaniu posiłków w regularnych odstępach czasu (co 2-3 godziny). Bardzo źle na wyniki diety wpływa duża nieregularność w spożywaniu posiłków. Jeśli rano zjemy niewiele, a później w czasie obiadu najemy się do syta, to wówczas metabolizm rozreguluje się i bardzo trudno jest  schudnąć. Naszą zbilansowaną dietę standardową dostarczymy do Twojego domu, mieszkania lub biura na terenie Pruszkowa, Warszawy, Piaseczna, Grodziska MazowieckiegoPiastowa oraz pobliskich miejscowości. Sprawdź gdzie dostarczamy!
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial