Dieta standardowa

Jeśli jesteś kulinarnym obieżyświatem, to pokochasz naszą zróżnicowaną kuchnię. W naszym cateringu będziesz mógł zasmakować m.in. włoskiego spaghetti bolognese, indyjskiej potrawki z curry, hiszpańskiej paelli, jak i całego szeregu innych pysznych posiłków, przekąsek i deserów.

Zbilansowana dieta standardowa jest najbardziej urozmaiconą dietą w naszym cateringu dietetycznym, gdyż nie eliminuje ona żadnych grup produktowych.

Dieta składa się z pięciu zbilansowanych pod kątem składników odżywczych posiłków.

W zależności od wybranej kaloryczności dieta pozwoli osiągnąć Ci cele dietetyczne oraz utrwalić zmianę nawyków żywieniowych. Dieta standardowa jest idealna dla osób, które chcą jeść nie tylko smacznie, ale również zdrowo.

Różnorodne niepowtarzające się menu to gwarancja, że nasza dieta Ci się nie znudzi i zostaniesz z nami na dłużej

Nie musisz się już martwić się o liczenie kalorii, my zrobimy to za Ciebie
Nasze standardowe diety pudełkowe dostępne są w różnych wartościach kalorycznych
 • 1200 kcal
 • 1500 kcal
 • 2000 kcal
 • 2400 kcal
W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru rodzaju diety zapraszamy do kontaktu z naszym Dietetykiem.
Dlatego, możesz skupić się wyłącznie na kosztowaniu wspaniałych posiłków

W Get Fit poznasz mnóstwo nowych smaków i żywności superfoods, czyli produktów o bardzo wysokiej wartości odżywczej, często wielokrotnie przewyższającej podobne artykuły spożywcze. Superfoods to bomby witaminowe o ogromnej ilości składników mineralnych, substancji bioaktywnych, enzymów oraz aminokwasów. Dzięki czemu, oprócz wspaniałych walorów smakowych, nasze posiłki przyczyniają się też do poprawy Twojego zdrowia

Dzienny koszt naszej zbilansowanej diety pudełkowej

Kaloryczność5-29 dni30 dni60 dni90 dni
1200 kcal55 zł52 zł51 zł50 zł
1500 kcal59 zł56 zł55 zł54 zł
2000 kcal63 zł60 zł59 zł58 zł
2400 kcal67 zł64 zł63 zł62 zł

Przykładowy jadłospis

 • Śniadanie – roladki z wędzonego łososia z ziołowym twarożkiem na listkach rukoli, rzodkiewka, papryka, pieczywo pełnoziarniste
 • II śniadanie – włoski krem ze świeżych pomidorów z bazylią
 • Obiad – pierś z indyka faszerowana gruszką i serem pleśniowym, ryż basmati i czerwony, surówka z marchewki ze słonecznikiem
 • Podwieczorek – muffina z mąki kokosowej z owocami
 • Kolacja – sałatka indyjska z pieczoną ciecierzycą

W menu diety pudełkowej standardowej bardzo często goszczą potrawy z kuchni śródziemnomorskiej.  Bazujemy na świetnych produktach z rejonu Basenu Morza Śródziemnego, m.in. pomidory, oliwki, kapary, winogrona, sery. Dieta śródziemnomorska jest bogatym źródłem produktów pochodzenia roślinnego, dostarcza organizmowi wielu składników bioaktywnych o działaniu przeciwnowotworowym mi.in. witamin antyoksydacyjnych, błonnika pokarmowego oraz licznych związków polifenolowych.

Stosowanie diety śródziemnomorskiej może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.  Oprócz tego, w naszym cateringu dietetycznym poznają Państwo kuchnie całego świata, m.in. orientalnąindyjską, rosyjską, amerykańską.

Rozkład makroskładników w diecie standardowej jest zgodny z normami żywienia i wynosi w zależności od menu 45-60% węglowodany, 20-35% tłuszcze, białko 10-20%.

Procentowy udział energii z poszczególnych posiłków w dietach rozkłada się najczęściej następująco:

 • śniadanie 25-30%,
 • II śniadanie 10%,
 • obiad 30-35%,
 • podwieczorek 5-10%,
 • kolacja 20%.

Pamiętajmy o spożywaniu posiłków w regularnych odstępach czasu (co 2-3 godziny). Bardzo źle na wyniki diety wpływa duża nieregularność w spożywaniu posiłków. Jeśli rano zjemy niewiele, a później w czasie obiadu najemy się do syta, to wówczas metabolizm rozreguluje się i bardzo trudno jest  schudnąć.

Naszą zbilansowaną dietę standardową dostarczymy do Twojego domu, mieszkania lub biura na terenie Pruszkowa, Warszawy, Piaseczna, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa oraz pobliskich miejscowości. Sprawdź gdzie dostarczamy!