Dieta "Wybór menu"

Ty wybierasz, my gotujemy! Dopasuj dietę do swoich potrzeb i jedz tak, jak lubisz! W diecie Wybór Menu masz zawsze do wyboru 6 opcji na każdy posiłek, zdecyduj na co masz ochotę spośród 30 dań każdego dnia!

Menu diety wybierzesz po zalogowaniu do panelu klienta, możesz wybrać od 3-7 posiłków dziennie, dzięki temu masz możliwość domówienia obiadu dla dziecka lub kolacji dla męża, czy dodatkowego koktajlu.

Dowolnie zmieniaj smaki i dania! Do wyboru masz warianty standardowe diety, opcję bez cukru, wersję bezmięsną, ale także typowo domową oraz zupy i koktajle. Możesz też zmienić kaloryczność posiłków, jeśli masz ochotę na większe porcje.

Staraliśmy się w tej diecie zadowolić wszystkie gusta i potrzeby, aby każdy mógł wziąć pod uwagę swoje preferencje, dlatego nie stosujemy w niej wykluczeń.

Cena Twojego zestawu będzie zależała od ilości, rodzaju oraz kaloryczności wybranych posiłków.

Zamówienie możesz złożyć na dowolną ilość dni, do 3 dni roboczych przed planowaną dostawą. Menu jest widoczne w panelu klienta na najbliższe 7-14 dni.

Warianty menu do wyboru

DIETA BASICDIETA SLIMDIETA DOMOWADIETA WEGETARIAÑSKADIETA NISKI INDEKSDIETA OCZYSZCZAJ¥CA
Dieta dostarczająca organizmowi niezbędnych składników od¿ywczychDieta dla szybkiej redukcji masy ciała i zdrowego odżywianiaZdrowo zbilansowana dieta z domowymi smakami i nutką ekstrawagancjiDieta wykluczająca spożywanie mięsa, ryb i owoców morzaDieta eliminująca cukry, składa się z produktów o niskim indeksie glikemicznymGłęboki i szybki detoks organizmu, przywraca energię i uczucie lekkości
Dieta z różnorodnym menu z kuchni świata, codziennie inne słodkości, min. raz dziennie posiłek mięsny, w piątek ryba na obiad oraz dużo warzyw i owocówLekka dieta bez smażenia, w menu wyłącznie chude mięso, chudy nabiał, ryby, warzywa i owoce w różnej postaci, superfoods, okazyjnie fit deseryDania w tym menu są uniwersalne i przypasują w każdy gust kulinarny. Oparte głównie na polskich przepisach, bez ograniczeń w używanych produktachW skład diety wchodzą produkty roślinne i nabiał odzwierzęcy oraz produkty z dużą zawartością błonnika, witamin dostarczają warzywa i owoceW posiłkach wyeliminowaliśmy cukier biały, mąkę pszenną oraz ograniczyliśmy laktozę, używamy produktów jak najmniej przetworzonych o niskim indeksie glikemicznymCodziennie 2 zupy i 3 soki w formie smoothie lub koktajli, oparte na świeżych i sezonowych warzywach i owocach
Jaka jest dieta "wybórmenu"?
  • Cena od 60 PLN na dzień
  • Warianty menu do wyboru: Basic, Slim, Domowa, Wegetariańska, Niski Indeks, Oczyszczająca
  • 1200, 1500, 1800, 2000, 2500,3000 kcal
  • Rozkład makroskładników
      – Białko 10-20%
      – Tłuszcze 20-35%
      – Węglowodany 45-65%

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru rodzaju diety zapraszamy do kontaktu z naszym Dietetykiem.

Przykładowy jadłospis

Czas realizacji zamówienia

Ty wybierasz, my gotujemy! Dopasuj dietę do swoich potrzeb i jedz tak, jak lubisz! W diecie Wybór Menu masz zawsze do wyboru 6 opcji na każdy posiłek, zdecyduj na co masz ochotę spośród 30 dań każdego dnia!

Czas realizacji zamówienia

Termin złożenia zamówienia PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEK-PIĄTEKSOBOTA-NIEDZIELA
godz. 12:00godz. 12:00godz. 12:00godz. 12:00godz. 12:00
Planowana dostawaCZWARTEKPIĄTEKSOBOTAPONIEDZIAŁEKŚRODA
do godz. 7:00do godz. 7:00do godz. 7:00do godz. 7:00do godz. 7:00
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial