Dieta office

Odchudzanie i odmładzanie w pracy? To możliwe! Dieta pudełkowa Office to idealna opcja dla osób zapracowanych, stawiających na zdrowie i wygodę.

Wybierając dietę Office otrzymasz optymalny zestaw 3 pełnowartościowych posiłków, które dostarczą energii fizycznej i umysłowej na cały dzień. Zbilansowane i różnorodne menu skutecznie wyeliminuje chęć podjadania słodyczy, a wieczorem to Ty zdecydujesz, czy spędzisz czas na mieście, czy ugotujesz na kolację danie, na które masz ochotę!

Dieta Office to zestaw skomponowany ze składników będących energetycznym zastrzykiem, składa się ze śniadania, obiadu i podwieczorku z lekkostrawnych produktów zapobiegającym wzdęciom i bólom brzucha, a ich niskokaloryczność zapobiega złapaniu nadmiernych kilogramów, gdy np. spędzasz dużo czasu za biurkiem.

Dieta Office
Jaka jest dieta office?
 • 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek
 • 1000, 1200 kcal
 • Rozkład makroskładników
    – Białko 20-25%
    – Tłuszcze 30-35%
    – Węglowodany 45%
 • Idealna dla osób zapracowanych
 • Odchudzanie i odmładzanie w pracy

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru rodzaju diety zapraszamy do kontaktu z naszym Dietetykiem.

Przykładowy jadłospis

Co warto wiedzieć o diecie office?

Komponując dietę Office stawiamy na mnogość i różnorodność składników. Menu nie eliminuje całkowicie półproduktów, jednakże bazujemy na deficycie kalorycznym.

Staramy się, aby dieta była atrakcyjna pod względem form posiłków i wykorzystywanych produktów, jak sezonowe warzywa i owoce, rośliny strączkowe, zdrowe źródła tłuszczów, nabiał, pełnoziarniste pieczywo, orzechy, kasze oraz mięso i ryby.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial