Dieta wegetariańska + ryby

Dietę Wegetariańską z rybami warto rozważyć, jeśli rozpoczynasz przygodę z wegetarianizmem lub chcesz przejść na zdrowszą, lekkostrawną dietę, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie!

Dieta łączy w sobie założenia wegetarianizmu, a jednocześnie uwzględnia w posiłkach rybne nuty. To doskonały kompromis, a do tego smaczny i przyrządzony z najlepszych składników!

Ryby są doskonałym źródłem białka, dlatego wiele osób decyduje się na ich pozostawienie w codziennej diecie. Obecne dzięki nim kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 wpływają korzystnie na pracę układu nerwowego i odpornościowego oraz choroby skóry. Ta propozycja cateringu, to również skuteczne obniżenie ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu.

Przygotowana we współpracy z naszymi dietetykami dieta Wegetariańska + ryby z całą pewnością zachwyci każdego miłośnika dobrego jedzenia!

Dieta Wegetariańska + Ryby
Jaka jest dieta wege + ryby?
 • 5 posiłków dziennie
 • 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal
 • Rozkład makroskładników
    – Białko 15-20%
    – Tłuszcze 25-35%
    – Węglowodany 45-60%
 • Odmiana diety wegetariańskiej
 • Ryby i owoce morza

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru rodzaju diety zapraszamy do kontaktu z naszym Dietetykiem.

Przykładowy jadłospis

Co warto wiedzieć o diecie wegetariańskiej + ryby?

Jadłospis diety Wegetariańskiej z rybami bazujący na warzywach, owocach, różnego typu kaszach, wegańskich zamiennikach mięsa i dodatku ryb w dużej mierze przypomina dietę śródziemnomorską, która jest uważana za najzdrowszą na świecie, gwarantującą uczucie sytości i smukłą sylwetkę.

Nasza dieta jest skomponowana tak, aby zapewnić Ci różnorodność na talerzu. Zapomnij więc o kulinarnej nudzie, jaka często towarzyszy dietom eliminacyjnym.

Gotujemy ze świeżych i aromatycznych produktów, dlatego spodziewaj się, że propozycje w naszym menu nie raz zaskoczą Cię swoimi unikalnymi zestawieniami smaków!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial