o nas

Get Fit to zgrany zespół przyjaciół. Postanowiliśmy połączyć nasze umiejętności i doświadczenia z branży kulinarnej, dietetycznej oraz zarządzania w celu stworzenia wyjątkowego cateringu dietetycznego

Elwira Szutenbach | dietetyk, manager

Dietetyka i zdrowe odżywianie to jej pasja od wielu lat. Absolwentka studiów wyższych (licencjat i magisterium) na SGGW w Warszawie. Zdobyła doświadczenie w poradnictwie żywieniowym oraz odbyła praktyki kliniczne w kilku warszawskich szpitalach. Wcześniej współpracowała również z dwoma cateringami dietetycznymi. W Get Fit dużo czasu spędza na kuchni, gdzie czuwa nad wysoką jakością Państwa posiłków. W wolnych chwilach lubi eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy. Motto, którym kieruje się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym brzmi:

,,Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć’’

Agnieszka Kula | dietetyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę na konferencjach, szkoleniach i kursach. Zajmuje się leczeniem żywieniowym m.in. nadwagi i otyłości, schorzeń dietozależnych, prawidłowym żywieniem dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. W Get Fit udziela konsultacji dietetycznych i pomaga klientom w doborze diety.

,,Propaguję holistyczne podejście do zdrowia i uważam, że tylko zmiana nawyków żywieniowych może przynieść trwały efekt. Kładę nacisk na metodę małych kroków i wprowadzanie jednej, małej zmiany co pewien czas.’’

Mariusz Krasicki | szef kuchni

Doświadczony szef kuchni z blisko 10-letnim doświadczeniem zdobytym w wielu kuchniach świata. Zdobywał umiejętności i doświadczenie gotując w wielu restauracjach, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jego specjalności to kuchnia śródziemnomorska i orientalna. Poza pasją kulinarną interesuje się socjologią.

“Przygotowywanie posiłków i ich dekorowanie jest dla mnie prawdziwą sztuką, w której codziennie uczę się czegoś nowego. W gotowanie wkładam całe swoje serce, dlatego Państwa zadowolenie stanowi dla mnie najwyższą satysfakcję.”

Konrad Szutenbach | manager ds. sprzedaży i finansów

Menedżer z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w funduszu inwestycyjnym, międzynarodowej firmie doradczej oraz jednej z największych grup kapitałowych w Polsce. W Get Fit jestem odpowiedzialny za sprzedaż, pozyskiwanie finansowania oraz zarządzanie operacyjne.

“Przez całą moją dotychczasową karierę zajmowałem się doradztwem i analizami biznesowymi, natomiast obecnie mam możliwość współtworzyć nowy biznes, co jest niesamowicie ekscytujące. W celu lepszego zrozumienia potrzeb klientów, skończyłem studia podyplomowe z Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego.”
0 +
Posiłków
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Przepisów